Відповідно до графіка проведення засідань робочих органів районної ради перед пленарним засіданням одинадцятої сесії районної ради 16 грудня 2021 року провела засідання постійна комісія з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів під головуванням Віталія Олійника.
Членами постійної комісії розглянуті 21 питання порядку денного сесії.
Одними з питань, що детально розглянуті на комісії, є питання про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Біла Криниця та Антопіль Білокриницької сільської ради Рівненського району Рівненської області, села Бабин та села Підліски Бабинської сільської ради Рівненського району Рівненської області, с. Рогачів Бронниківської сільської ради Рівненського району Рівненської області, села Вілля Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області.
Разом з тим, члени комісії заслухали звіт голови районної ради, інформацію про районний бюджет Рівненського району на 2022 рік, про внесення змін до районного бюджету Рівненського району на 2021 рік, про затвердження символіки Рівненського району Рівненської області.
Всі проекти рішення погоджені депутатами та рекомендовано винести на розгляд сесії районної ради.