Сьогодні, 22 грудня 2021 року відбулося пленарне засідання одинадцятої сесії Рівненської  районної ради восьмого скликання, яке провів голова районної ради Василь Тимощук.

      У роботі сесії взяли участь 49 депутати із 54, голова районної державної адміністрації Олександр Коваль, заступники голови та керівник апарату районної державної адміністрації, виконавчий апарат районної ради та інші запрошені.

      Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії. Загалом, розглянуто та прийнято рішень із 35 питань порядку денного сесії.  Так як, всі питання були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, то сесія пройшла конструктивно і злагоджено.

         Обранці району прийняли рішення про звіт голови районної ради про свою діяльність, про затвердження символіки Рівненського району Рівненської області, про схвалення Меморандуму про партнерство та співробітництво між Рівненською районною радою та Рівненською міською радою, про виконання районного бюджету Рівненського району за 9 місяців 2021 року, про внесення змін до районного бюджету Рівненського району на 2021 рік, про районний бюджет Рівненського району на 2022 рік, про Програму розвитку освіти Рівненського району на 2022-2024 роки, про Районну програму підтримки молоді на 2021- 2025 роки, про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рівненському районі на період до 2024 року, про Програму використання коштів районного бюджету, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва на 2021 – 2022 роки, про затвердження  проєктів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл.    

        Підтримали депутати звернення Рівненської районної ради до Президента України, щодо неприпустимості набрання чинності проєктом закону «Про внесення змін до податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (реєстр. № ВР.5600)

       В Різному,  з заявою фракції Європейська солідарність Рівненської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального Прокурора України  щодо припинення переслідування опозиції, виступила член даної фракції Людмила Козак.

      Насамкінець, голова районної ради Василь Тимощук привітав всіх  з прийдешніми новорічними та різдвяними святами, подякував депутатам за конструктивну та злагоджену роботу у 2021 році та побажав в Новому році миру та злагоди.