В День Соборності України, відбулися урочисті заходи на межі двох областей: Рівненської та Житомирської.
Саме там в 1990 році вперше відбувся «живий ланцюг єдності», жителі сусідніх областей, взявшись за руки, утворили єдиний ланцюг, який символізував прагнення українців до єдності.
У заході взяли участь представники влади та громадськість Рівненського району та Новоград-Волинського району Житомирської області.
Голова Рівненської районної ради Василь Тимощук привітав всіх з святом та наголосив, що ідея Соборності України сьогодні настільки ж актуальна, як і більше сто років тому. Адже зараз, в умовах загрози нового російського вторгнення, ми маємо об'єднатися, щоб захистити нашу державність.
Розпочалася зустріч делегацій вже традиційним обміном хлібом-сіллю та символічним поєднанням двох половин державного стяга.
З чудовими піснями виступили творчі колективи Корецької та Піщівської громад.
По завершеню урочистої зустрічі керівники області, районів, об’єднаних територіальних громад колективно передали «Рушник єднання» Житомирській області.
Також, всі учасники акції, розгорнули вісімдесятиметрове жовто-блакитне полотнище, утворивши «живий ланцюг», що символізував об‘єднання всієї України.