Прийнято рішення про Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі  в русі національного  спротиву  в Рівненському районі на 2022-  2024 роки та про внесення змін до районного бюджету Рівненського району на 2022 рік.

Пленарне засідання позачергової дванадцятої сесії Рівненської районної ради, яке відбулося 15 лютого 2022 року, зібрало в сесійному залі 35 депутатів з 54 обраних.

На порядку денному сесії було два питання: про Програму підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі  в русі національного  спротиву  в Рівненському районі на 2022-  2024 роки та про внесення змін до районного бюджету Рівненського району на 2022 рік.

Начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації Богдан Лісовець повідомив, що прийняття Програми обумовлене необхідністю розв’язання нагальних проблем забезпечення повноцінної роботи підрозділів територіальної оборони у Рівненському районі.

 В свою чергу,  Наталія Бойко – начальник фінансового управління районної державної адміністрації проінформувала про фінансування даної  Програми. На виконання заходів, передбачених Програмою виділено 150 тис.грн. за рахунок міжбюджетних трансферів, переданих з місцевих бюджетів для районного бюджету Рівненського району.

 

 Попередньо проекти рішень та порядок денний сесії були розглянуті та погоджені на  засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків і президії районної ради.