У важкий для України час, який вона зараз переживає, дуже важливою і приємною є підтримка і розуміння з боку європейських сусідів.

 І сьогодні, 23 лютого 2022 року в Рівненській районній раді відбулося онлайн-підписання Угоди про партнерську співпрацю між   Люблінським повітом Люблінського воєводства в Республіці Польща та Рівненським районом Рівненської області в Україні відповідно до  положень Договору між Республікою Польща та Україною про добросусідство, дружні відносини і співробітництво від 18 травня 1992 року та керуючись рішенням Рівненської районної ради №304 від 24.06.2021р. та постановою  XXV/419/2021 Ради повіту у м.Любліні  від 28 жовтня 2021 р.

 Від Рівненського району підписали Угоду голова районної ради Василь Тимощук та голова районної державної адміністрації Олександр Коваль. З Польської сторони підписано старостою Люблінського повіту Здіславом Антонем та Віце-старостою Анджеєм Хжостовським. В урочистому підписанні взяли участь керівники районної ради, адміністрації та депутати районної ради.

 В рамках Угоди сторони розвиватимуть взаємне партнерство в галузі охорони навколишнього середовища, культури,  освіти, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та туризму, реалізовуватимуть культурні обміни  та будуть сприяти соціально-економічному розвитку.