Сьогодні відбулося чергове пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Рівненської районної ради.

Участь в засіданні взяли 36 з 54 депутатів, голова Рівненської районної державної адміністрації – начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль, керівники Здолбунівської та Рівненської окружних прокуратур, виконавчий апарат районної ради та інші запрошені.  

Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії. Загалом, розглянуто та прийнято рішень із 16 питань порядку денного сесії.  Так як, всі питання були детально розглянуті на спільному засіданні постійних комісій, президії, то сесія пройшла конструктивно і злагоджено.

         Обранці району заслухали та взяли до відома інформації керівників Рівненської та Здолбунівської окружних прокуратур про результати діяльності у 2021 році, з якими ознайомили та надали відповіді на питання керівники прокуратур.

Затвердили рішеннями  проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Урвенна  та Лідаво Здовбицької сільської ради та с. Рогачів Городоцької сільської ради Рівненського району Рівненської області, з внесеними доповненнями.

Погодили депутати  рішення про надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування  піску Північної ділянки Коршівського родовища ТзОВ «Кварц-М» на території Здовбицької сільської ради з доповненням щодо підписання угоди між ТзОВ «Кварц-М» та Здовбицькою сільською радою.

      Одноголосно підтримане депутатами рішення про підписання  Угоди про партнерську співпрацю між Свідницьким повітом Люблінського воєводства Республіки Польща та Рівненським районом Рівненської області України.