10 серпня 2022 року відбулося чергове пленарне засідання шістнадцятої сесії Рівненської районної ради. Участь в засіданні взяли 28 з 54 депутатів, голова Рівненської районної державної адміністрації – начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль, начальник Рівненського районного управління поліції у Рівненській області Роман Штеба, виконавчий апарат районної ради та інші запрошені.
Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії. Загалом, розглянуто та прийнято рішень із 13 питань порядку денного сесії. Перед пленарним засіданням депутати всі питання детально розглянули на спільному засіданні постійних комісій та президії.
Одноголосно взято до відома інформацію про стан протидії злочинності та корупції на території Рівненського району упродовж 6 місяців 2022 року, з якою ознайомив начальник Рівненського районного управління поліції у Рівненській області.
Оксана Ситницька – начальник управління економічного та агропромислового розвитку, містобудування, архітектури райдержадміністрації ознайомила депутатів про стан підготовки об’єктів житлово- комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 роки.
Підтримано депутатами звіт в.о. начальника комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Рівненської районної ради про стан справ у комунальній сфері у 2021 році.
Розширює районна рада і міжнародні зв’язки. На цей раз прийнято рішення про підписання Угоди про партнерську співпрацю між Біржайським районом Паневежського повіту Республіки Литва та Рівненським районом Рівненської області України.