В час, коли в Україні продовжується страшна війна, весь світ підтримує та допомагає українцям. Дуже важливим є розуміння та допомога з боку європейських сусідів.
10 серпня 2022 року в Рівненській районній раді відбулося онлайн-підписання Угоди про партнерську співпрацю між Біржайським районом
Паневежського повіту Республіки Литва та Рівненським районом Рівненської області України. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії районної ради.
Від Рівненського району підписали Угоду голова районної ради Василь Тимощук та голова районної державної адміністрації Олександр Коваль. В урочистому підписанні взяли участь керівники районної ради, адміністрації та депутати районної ради.
Литовська сторона була представлена адміністрацією Біржайського районного муніципалітету на чолі з її директором Іруте Варзене, яка висловила щирі слова підтримки українцям від литовських колег.
Відповідно до своїх можливостей Біржайський та Рівненський райони в рамках Угоди розвиватимуть такі напрямки співпраці, як розробка та реалізація спільних проєктів з використанням зовнішніх коштів, підтримка та організація ініціатив в сферах культури, освіти, охорони здоров’я, фізичної культури, спорту та туризму, тощо.