За інформацією РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

Дитячі малюнки, мов зимові сніжинки, сипляться на електронну скриньку Міністерства внутрішніх справ. Грудень – гаряча пора для листів та бажань. А ще для конкурсу «Я у безпеці з МВС». До Дня Св. Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс для найменших. Він проходить з 1 до 19 грудня. Учасники – діти до 14 років включно.

З початку місяця більше сотні дітей із різних куточків України надіслали свої роботи. У кожній відчувається якесь своє особливе бачення світу. І це прекрасно, адже малеча помічає незвичність у звичних речах, сприймає світ в інших барвах, а життя наповнює щирістю та вірою.

У сервісних центрах МВС дітки теж вміють і люблять малювати. Тим паче, що у кожному нашому закладі є дитячі куточки, які без олівців, альбомів, фломастерів не бувають. Поки батьки роблять дорослі справи, малеча розважається і малює. Так ми бачимо, що відчуваються наші найменші громадяни, що їх турбує, як війна змінила їхнє життя, родину, країну.

Крім того, процес захоплює не лише відвідувачів, але й діток наших працівників. У мами чи тата на роботі або і вдома вони малюють дороги, приміщення сервісних центрів МВС, людей, які там працюють, отримують послуги, світ, який бачать навколо. Обмежень фантазії не існує. На папір можна переносити усі відчуття.

На кожному їхньому доробку елементи війни, але й кругом сміливі та відважні військові, поліцейські, пожежники, рятувальники у квітучій Україні. Країні, де вони народилися, живуть і хочуть жити. У вільній країні.

Наші діти вже ніколи не будуть такими, як були, їх змусила подорослішати війна, але щоб не сталося, на кожному малюнку ми бачимо Перемогу. Бо всі вони мають свої історії, які почалися того кривавого лютого, або навіть раніше. Бо хтось чекає татка з фронту, хтось дядька, дідуся. А хтось малює, аби підтримати наших воїнів, працівників з МВС і ще раз подякувати за те, що боретеся за свободу та незалежну Україну.

Нагадуємо, конкурс досі триває – до 19 грудня. Надіслати роботи можна на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області