З моменту збройної агресії російської федерації проти України, Рівненський район прийняв багато внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій України.
Незважаючи на підтримку держави, громадянського суспільства, міжнародних організацій, внутрішньо переміщені особи стикаються із серйозними проблемами. Найголовніша - це забезпечення житлом і всім необхідним для тимчасового перебування.
В Рівненську районну раду звернувся голова Гощанської селищної ради з проханням допомогти з ремонтом і облаштуванням приміщення амбулаторії с.Тучин для проживання внутрішньо переміщених осіб.
В свою чергу, голова районної ради звернувся в Рівненську обласну організацію Червоного Хреста України, які вже не вперше допомагають внутрішньо переміщеним особам.
Спільним бажання допомогти всі об'єднались у добру справу.
І незабаром 80 осіб, які були вимушені покинути свої домівки, знайдуть прихисток у Тучинській амбулаторії, де нині триває ремонт. Червоний Хрест України надав холодильники, електроплити, чайники, сушильну машину, матраси, постіль, рушники, продукти харчування та гігієну, кухонні набори.
Щиро дякуємо всім причетним за допомогу і турботу.