Задля вироблення спільного плану конкретних дій на 2023 рік в рамках підписаних Угод із польськими партнерами, 25 січня відбулися онлайн-зустрічі з Люблінським та Свідницьким повітами.
На онлайн-зв'язок від Рівненського району вийшли голова Рівненської районної ради Василь Тимощук, голова Рівненської районної державної адміністрації - начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль, заступник голови районної ради Олег Карпяк, перший заступник голови Рівненської райдержадміністрації Володимир Леонов та члени робочої групи з питань міжнародної співпраці.
Під час зустрічі представники робочих груп з України та Польщі обговорили низку питань щодо подальшої співпраці у 2023 році. Зокрема, були розглянуті питання культурної та освітньої співпраці, можливості реалізації сільськогосподарської продукції, оздоровлення та реабілітації дітей загиблих у російсько-українській війні військовослужбовців, співпраці між гмінами та громадами. Крім того, українська сторона запропонувала прийняти участь у реалізації міжнародних проєктів, які передбачають участь третьої сторони та фінансуються Євросоюзом.
Голова районної ради Василь Тимощук подякував польським друзям за допомогу і підтримку і висловив сподівання на плідну співпрацю в 2023 році.