З початку повномасштабної війни росії проти України Польща виступила надійним сусідом і помічником для українців. Однією із польським організацій, з якою співпрацює районна рада,  є Ротарі Клуб, яка неодноразово надавала гуманітарну допомогу для жителів району.

 Цими вихідними представник Ротарі Клуб пан Річард Лучин, який  координує в організації допомогу Україні, зустрівся з керівництвом районної ради.

   Під час зустрічі обговорили пріоритети надання допомоги незахищеним верствам населення, які найближчим часом будуть реалізовані польськими друзями. Голова районної ради Василь Тимощук підняв питання оздоровлення в Польщі влітку дітей –сиріт, батьки яких загинули на російсько-українській війні.

 Відвідали польські благодійники і спеціальний дитячий заклад «Навчально-реабілітаційний центр в с.Ясининичі Рівненської обласної ради». Для закладу є необхідність придбання потужного генератора, який може бути переданий Ротарі Клуб.

 Також Ротарійці оглянули приміщення амбулаторії с.Тучин Гощанської селищної ради, яке готують для проживання внутрішньо переміщених осіб.

 Щиро дякуємо Ротарі Клуб Польщі  за підтримку та допомогу.

 Разом – переможемо!