Передували пленарному засіданню робота постійних комісій та президія, на яких депутати розглянули, підтримали та внесли зміни до проєктів рішень, які виносяться на чергову сесію райради.

      У роботі сесії взяли участь 31 депутат із 54, голова районної державної адміністрації - начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль, заступники голови, виконавчий апарат районної ради та інші запрошені.

        Розпочала роботу сесія із хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять Героїв, які загинули за Україну.

        Затвердивши порядок денний, депутати приступили до розгляду проєктів рішень чергової сесії. Загалом, розглянуто та прийнято рішень із 15 питань порядку денного сесії.  Так як, всі питання були детально розглянуті на спільному засіданні постійних комісій, президії, то сесія пройшла конструктивно і злагоджено.

       Обранці району заслухали та взяли до відома інформації керівників Рівненської та Здолбунівської окружних прокуратур про результати діяльності у 2022 році, з якими ознайомили та надали відповіді на питання керівники прокуратур.

           Підтримали депутати звіт про виконання районного бюджету Рівненського району за 2022 рік та звіт в.о. начальника комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро» Рівненської районної ради про результати фінансово – господарської діяльності установи у 2022 році.

          Інформацію начальника управління соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб у Рівненському районі, з якою ознайомив присутніх начальник управління Вадим Максютинський, взяли до відома.

         Обранці району прийняли районні програми збереження та відтворення водних біоресурсів, розвитку аквакультури, любительського і спортивного рибальства в Рівненському районі на 2023 – 2025 роки та районну комплексну програму соціальної підтримки Захисників та Захисниць України на 2023 – 2025 роки, затвердили списки присяжних Здолбунівського та Рівненського районних судів, прийняли рішення про підписання Угоди про партнерську співпрацю між Ольштинським повітом Вармінсько- Мазурського воєводства Республіки Польща та Рівненським районом Рівненської області України та інші рішення з актуальних питань життєдіяльності району.