Це свято об’єднує всіх, хто працює задля розвитку наших громад, хто щоденно дбає про добробут кожного мешканця району.

Особливо важливо сьогодні, у час повномасштабної війни, коли від вашої небайдужості, швидких рішень та злагодженої роботи залежить не лише розвиток громад, а й підтримка наших захисників, допомога внутрішньо переміщеним особам та зміцнення тилу.

Дякую вам за вашу наполегливу працю, за тісну співпрацю з громадою, за кожне прийняте рішення, що сприяє покращенню життя людей та наближенню Перемоги.

Бажаю вам здоров’я, миру, родинного затишку та нових звершень у вашій благородній справі.

Нехай довіра громади і надалі буде вашим натхненням, а всі задуми успішно реалізуються. Разом ми обов’язково подолаємо всі виклики та відбудуємо сильну, незалежну Україну!

З повагою,

голова районної ради Василь ТИМОЩУК