Це свято об’єднує всіх, хто працює задля розвитку наших громад, хто щоденно дбає про добробут кожного мешканця району.
Особливо важливо сьогодні, у час повномасштабної війни, коли від вашої небайдужості, швидких рішень та злагодженої роботи залежить не лише розвиток громад, а й підтримка наших захисників, допомога внутрішньо переміщеним особам та зміцнення тилу.
Дякую вам за вашу наполегливу працю, за тісну співпрацю з громадою, за кожне прийняте рішення, що сприяє покращенню життя людей та наближенню Перемоги.
Бажаю вам здоров’я, миру, родинного затишку та нових звершень у вашій благородній справі.
Нехай довіра громади і надалі буде вашим натхненням, а всі задуми успішно реалізуються. Разом ми обов’язково подолаємо всі виклики та відбудуємо сильну, незалежну Україну!
З повагою,
голова районної ради Василь ТИМОЩУК

