Дорогі жителі Рівненського району!
Сьогодні, 22 січня, ми відзначаємо визначну подію – День Соборності України. Це свято є символом єдності нашої держави, непорушності наших кордонів та непохитної волі українського народу до свободи й незалежності.
У ці непрості часи, коли Україна знову бореться за свою територіальну цілісність та суверенітет, це свято набуває особливого значення. Наша нація, як і понад століття тому, демонструє світові силу єдності, незламності духу та віру в перемогу.
Ми низько вклоняємося кожному, хто сьогодні захищає нашу землю на фронті, та пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя за Україну. Завдяки вашій сміливості та самовідданості ми продовжуємо жити, працювати і вірити у краще майбутнє.
Закликаю кожного з нас зберігати єдність, допомагати один одному і разом працювати задля перемоги. Тільки в єдності наша сила!
Зичу всім миру, здоров’я, витримки та віри у щасливу й процвітаючу Україну.
Слава Україні! Героям слава!
З повагою,
Голова районної ради Василь ТИМОЩУК