Сьогодні, 28 березня відбулася чергова 28 сесія Рівненської районної ради, якій передувала робота в постійних комісіях та президії. 

На пленарному засідання сесії депутати розглянули низку важливих питань, що стосуються діяльності прокуратури, виконання бюджету, реалізації програм розвитку та управління комунальним майном.

Розпочалося засідання із звітів керівників окружних прокуратур про результати діяльності за 2024 рік.

Андрій Максимчук, керівник Рівненської окружної прокуратури, доповів про результати роботи щодо підтримання правопорядку та боротьби зі злочинністю в регіоні.

Олександр Войтюк, керівник Здолбунівської окружної прокуратури, озвучив основні досягнення у сфері правопорядку та роботу щодо захисту інтересів громадян.

Про виконання районного бюджету за 2024 рік проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Бойко, яка надала детальний аналіз надходжень і витрат районного бюджету за минулий рік. 

Заслухали депутати інформації про хід виконання районних програм. Зокрема, Юрій Полюхович, заступник начальника управління охорони здоров’я, освіти, культури та спорту РДА, прозвітував про хід реалізації молодіжної політики в районі, про хід виконання заходів районної  Програми підтримки молоді (2021-2025 роки).

Олена Осадчук, в.о. начальника відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, розповіла про хід виконання Програми розвитку громадянського суспільства (2022-2026 роки). 

Дмитро Лисенко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, представив проєкт змін до переліку майна, що перебуває у спільній власності району.

Разом з тим, на сесії розглянули питання про зміни в склад постійних комісій районної ради та План роботи районної ради на II квартал 2025 року.