
Провели тридцять четверту сесію Рівненської районної ради восьмого скликання.
Роботу засідання очолив голова районної ради Василь Тимощук.
В роботі сесії взяв участь перший заступник голови Рівненської РДА Олександр Шрамко.
Як проходила робота:
Підготовка: Напередодні провели спільне засідання профільних комісій та президії. Депутати детально вивчили, доопрацювали та погодили всі проєкти рішень.
Результат: На сесії успішно розглянули 10 питань порядку денного, щодо кожного з яких ухвалили позитивні рішення.Головні теми засідання:
Безпека: Заслухали звіт Рівненського районного управління поліції про боротьбу зі злочинністю та охорону правопорядку в громадах.
Екологія: Обговорили кроки з реалізації Концепції розвитку Національного природного парку «Дермансько-Острозький».
Планування: Заслухали підсумкові звіти голів наших постійних комісій та затвердили план роботи ради на ІІІ квартал 2026 року.
Працюємо далі заради розвитку нашого району та безпеки його мешканців!

