11 жовтня 2016 року в приміщенні Рівненської районної державної адміністрації відбулося офіційне відкриття структурного підрозділу Рівненського місцевого центру – бюро правової допомоги.

 

На відкритті Рівненського бюро правової допомоги були присутні не лише керівництво системи безоплатної правової допомоги Рівненщини на чолі з директором Регіонального центру Василем Овдіюком, але й голова районної ради Віталій Стельмах, голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук, народний депутат України Юрій Вознюк, перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський, керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак.

 

Основне завдання бюро правової допомоги – посилювати правову спроможність громадян, оскільки українці не знають і 10% своїх прав.

Варто зазначити, що в Рівненському бюро правової допомоги юридичні послуги зможуть отримувати не лише мешканці обласного центру, а й жителі інших населених пунктів Рівненського району. Це надзвичайно зручно, що новостворене бюро знаходиться у приміщенні райдержадміністрації, де, окрім того, функціонують і центр надання адміністративних послуг та Управління пенсійного фонду. Тобто в одному приміщенні громадяни зможуть отримати весь спектр послуг.