УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА   РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(друге пленарне засідання, друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня  2015 року                                                  № 62

Про затвердження технічної документації з

нормативної грошової оцінки земельної ділянки,

що перебувала у власності громадянки Люльчик Раїси

Павлівни для ведення садівництва на території

Новоукраїнської сільської ради

 

 

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувала у власності громадянки Люльчик Раїси Павлівни для ведення садівництва в садовому товаристві «Східне», діл. №1203 на території Новоукраїнської сільської ради та керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтею 10 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувала у власності громадянки Люльчик Раїси Павлівни площею 0,0596 га (забудовані землі) для ведення садівництва в садовому товаристві «Східне», діл. №1203 на території Новоукраїнської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 0,0596 га становить 36453 (тридцять шість тисяч чотириста п’ятдесят три) гривні.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради В.П.Стельмах