Україна                      

 РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Восьме скликання

 (Одинадцята сесія)

 Р І Ш Е Н Н Я

 від 22 грудня2021 року                                                               №363

 Про затвердження символіки

 Рівненського району Рівненської області

          Керуючись статтею 22 та пунктом 14 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 18 травня 2000 року No 694/2000 «Про впорядкування геральдичної справи в Україні», враховуючи Методичні рекомендації з питань геральдики і прапорництва областей, районів, районів у містах та територіальних громад міст, селищ і сіл (територіальні та муніципальні символи), та беручи до уваги важливе значення символіки у процесі національного відродження, з метою збереження історичної спадщини, реалізації права територіальної громади мати власну символіку, за погодженням з постійними комісіями, районна рада 

 в и р і ш и л а:

 1. Затвердити символіку (Герб та Прапор) Рівненського району Рівненської області:

 1.1. Графічне зображення Герба (додаток 1).

 1.2. Графічне зображення Прапора (додаток 2).

   2. Затвердити Положення про зміст, опис та порядок використання Герба Рівненського району Рівненської області (додаток 3).

 3. Затвердити Положення про зміст, опис та порядок використання Прапора Рівненського району Рівненської області (додаток 4).

 4. Виконавчому апарату районної ради надіслати рішення в Рівненську обласну раду, Рівненську обласну держадміністрацію та Рівненську районну державну адміністрацію.

 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з  гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді, культури, розвитку туризму та міжнародного співробітництва.

   Голова ради                                                                                В.О.Тимощук

Download this file (Додатки.doc)Додатки.doc[ ]200 kB