У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(позачергова шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 липня 2016 року                                                       № 173

Про депутатський запит

депутата районної ради

Ваколюка Віталія Вікторовича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича щодо виділення коштів на проведення капітального ремонту дороги  по вул. Госпітальна та частини вул. Слов’янська  смт Клевань Рівненського району, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича  та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації, Клеванській селищній раді (додається).

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Ваколюка Віталія Вікторовича у терміни, встановлені законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах

 

Голові Рівненської районної ради Стельмаху В.П

депутата Рівненської районної ради Ваколюка В.В.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо проведення капітального ремонту дороги по вул. Госпітальна та частини вул. Слов’янська, смт. Клевань

Від імені жителів селища Клевань і прилеглих сіл та працівників комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» звертаюсь до Вас з проханням посприяти у виділенні коштів на проведення капітального ремонту дороги (укладання асфальтованим покриттям) по вул. Госпітальна, смт. Клевань. Довжина дорожнього полотна 650 метрів, ширина 5 метрів. Орієнтовна вартість укладання покриття дороги асфальтом становить 747,5 тис. грн..

Аналогічну ситуацію із дорожнім покриттям має частина вул. Слов’янська, яка веде до всесвітньо відомої туристичної перлинки Рівненщини - Тунелю кохання. Довжина дороги частини вул. Слов’янська становить 350 метрів, ширина 5 метрів. Орієнтовна вартість укладання покриття дороги асфальтом - 402,5 тис. грн..

По даних вулицях йде постійний інтенсивний рух як автомобілів, так і пішоходів, серед них жителі селища, працівники та пацієнти вищеназваного медичного закладу (вул. Госпітальна), а також туристи та інші відвідувачі природнього шедевру (частина вул. Слов'янська). За довготривалий час на дорогах утворилось безліч ям та вибоїн, покриття хоч і частково покрите щебенем та піском, проте змите дощем.

Згідно ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас розглянути даний запит на черговій сесії та внести зміни до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», а саме передбачити кошти на капітальний ремонт дороги по вул. Госпітальна та частини вул. Слов'янська, смт. Клевань та звернутись до Клеванської селищної ради з можливістю співфінансування.

З повагою,

Депутат районної ради                                                  В.Ваколюк