У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(позачергова шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 липня 2016 року                                                     № 177

Про депутатський запит

депутата районної ради

Кузьмича Антона Михайловича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича щодо виділення коштів на реконструкцію ЗОШ I-III ступенів  села Корнин Рівненського району,  керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації (додається).

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича у терміни, встановлені законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах

 

Голові Рівненської районної ради Стельмаху В. П.

та Голові Рівненської районної державної адміністрації

Пилипчуку В. О.

Депутат районної ради

Кузьмич А. М.


Депутатський запит

Шановні Віталію Петровичу та Володимире Олександровичу!

 

В с. Корнин розпочато роботи по реконструкції ЗОШ - І-ІІІ ступенів. На ці потреби на сьогодні маємо 5,5 млн. грн. Виконавець робіт запевняє, що може освоїти в поточному році до 15,0 млн. грн. Прошу зважити на те, що з коштів, які були виділені в минулому році Києвом в сумі 7 266 000 грн. в районі було використано 6 390 914 грн. на інші об’єкти, а з районного бюджету в 2016р. на Корнинську ЗОШ І-ІІІ ст.. виділено поки-що 2,5 млн. грн. Тому різниця між тим, що район отримав в 2015р. та повернув у 2016р. складає 3 890 914 грн. Отже, прошу врахувати ці обставини та до фінансувати ту суму при розподілі коштів за наслідками півріччя.З повагою.

Депутат районної ради                      А. Кузьмич
08 липня 2016 року