У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(позачергова шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 липня 2016 року                                       № 183

Про план заходів з реалізації

Державної соціальної програми

протидії торгівлі людьми на період

до 2020 року в Рівненському районі

Керуючись пунктом 16 частини  1  статті 43 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», за погодженням з постійними комісіями районної ради,  районна рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити план заходів з реалізації Державної соціальної програми  протидії торгівлі людьми на період до 2020 року в Рівненському районі, схваленого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10 травня 2016 року № 195, що додається.

2. Районній державній адміністрації:

-  забезпечити організацію і виконання Плану заходів;

- при формуванні районного бюджету, передбачити у межах наявних фінансових ресурсів кошти на забезпечення виконання Плану заходів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді,  культури та розвитку туризму, з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                 В.П.Стельмах