У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(позачергова шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 липня 2016 року                                       №185

Про  Програму заходів із відзначення

державних та професійних свят,

ювілейних дат, заохочення за заслуги

перед  Рівненським районом на 2016-2020 роки

У зв’язку з необхідністю належної організації відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед  Рівненським районом, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з відповідними програмами економічного та соціального розвитку Рівненського району на період до 2020 року, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Затвердити Програму заходів з відзначення державних  та професійних свят,  ювілейних  дат,  заохочення  за  заслуги  перед Рівненським районом на 2016-2020 роки (далі - Програма), схвалену розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06 липня 2016 року № 289, що додається.
  2. Районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
  3. Головним розпорядникам коштів забезпечити виконання заходів Програми.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                             В.П.Стельмах