У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(позачергова шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 липня 2016 року                                       № 190

Про передачу гаража, що перебуває на

балансі управління агропромислового

розвитку Рівненської районної

державної адміністрації

      Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 30 червня 2016 року
 № вих-2530/06/01-52/16 та у зв’язку з припиненням юридичної особи – управління агропромислового розвитку Рівненської районної державної
адміністрації шляхом ліквідації, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України
«Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада 

в и р і ш и  л а :

1. Передати гараж, який перебуває на балансі управління агропромислового розвитку Рівненської районної державної адміністрації  та належить до спільної власності територіальних громад Рівненського району, що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Фруктова, 2б, (площею 95,8 м.кв., балансовою вартістю 39488 (тридцять дев’ять тисяч чотириста вісімдесят вісім) гривень 00 копійок, залишковою вартістю 24815 (двадцять чотири тисячі вісімсот п’ятнадцять гривень) 00 копійок на баланс комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради.

2. Районній державній адміністрації:

2.1. Спільно з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації та комунальним підприємством «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради створити комісію та провести передачу-приймання гаража із забезпеченням документального оформлення, відповідно до вимог чинного законодавства.

2.2.  Після здійснення передачі-приймання подати районній раді зміни до Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад району.

3. Після проведення процедури приймання-передачі гаража, комунальному підприємству  «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради оформити правовстановлюючі документи на гараж  відповідно до вимог чинного законодавства.

4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах