У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(позачергова шоста сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 15 липня 2016 року                                            № 197

Про надання в постійне користування

земельної ділянки комунальному

закладу «Рівненський районний центр

первинної медико-санітарної допомоги»

Розглянувши клопотання комунального закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та керуючись статтями 10, 65, 92, 122, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Надати комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в постійне користування земельну ділянку площею 0,0664 га, кадастровий номер 5624681500:06:000:1131, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (ФАПу), яка розташована в с. Бармаки на території Великожитинської сільської ради Рівненського району.
  2. Комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» оформити право постійного користування земельною ділянкою у порядку, встановленому законодавством.
  3. Зареєструвати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень право спільної власності територіальних громад Рівненського району зазначеною земельною ділянкою в особі Рівненської районної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                  В.П.Стельмах