У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(перше пленарне засідання, друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2015 року                                         № 12

Про склад та голів постійних комісій

районної ради  сьомого скликання

Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 43, частинами 1, 2 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до пропозицій депутатів районної ради сьомого скликання,  районна рада

в и р і ш и л а :

Обрати постійні комісії районної ради у наступному складі депутатів:

1. Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

Голова  комісії

Миронюк Віталій Мілетійович

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Члени  комісії

Вітковець Людмила Адамівна

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації політичної партії «Об'єднання «Самопоміч»

Лисак Галина Миколаївна

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації   політичної партії «Українське   об'єднання патріотів - УКРОП»

Набочук Олександр Юрійович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Никитюк Михайло Васильович

 

Депутатська фракція Рівненської районної місцевої парторганізації політичної партії «Прогрес»

Подолін Сергій Вікторович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Ревко Олег Миколайович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Солодуха Іван Олександрович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Усач Катерина Володимирівна

 

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

2.  Постійна комісія з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури

Голова  комісії

Супрунюк Юрій Павлович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації Аграрної партії України

Члени  комісії

Ваколюк Віталій Вікторович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації політичної партії  «Об'єднання «Самопоміч»

Котовський Анатолій Анатолійович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Михалюк Богдан Пилипович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

3. Постійна комісія з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів

 

Голова  комісії

Пилипака Микола Петрович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Члени  комісії

Єзерський Петро Борисович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації Аграрної партії України

Кузьмич Антон Михайлович

 

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Сайко Сергій Леонтійович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Смердов Андрій Леонідович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації   політичної партії «Українське              об'єднання патріотів - УКРОП»

Федюкевич Володимир Ростиславович

 

Депутатська фракція Рівненської районної місцевої парторганізації політичної партії «Прогрес»

4. Постійна комісія з гуманітарних питань, у справах сім’ї  та молоді, культури та розвитку туризму

Голова  комісії

Швидун Сергій Віталійович

Депутатська фракція Рівненської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Члени  комісії

Бас Петро Степанович

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Максимчук Григорій Григорович

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Марчук Алла Всеволодівна

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Ткачук Світлана Анатоліївна

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

Толчанов Роман Ярославович

Депутатська фракція Рівненської районної організації політичної партії                          «Об'єднання «Самопоміч»

5. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей

Голова  комісії

Жук Павло Володимирович

 

 

Депутатська фракція Рівненської районної місцевої парторганізації політичної партії «Прогрес»

Члени  комісії

Денькович Богдан Миколайович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Дмітрієвцев Віктор Михайлович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Кондратюк Борис Олексійович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Плошніца Тамара Іванівна

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина»

6. Постійна комісія з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики

Голова  комісії

Щербяк Юлія Василівна

 

Депутатська фракція Рівненської                районної організації політичної партії                          «Об'єднання «Самопоміч»

Члени  комісії

Климович Тарас Станіславович

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Левчук Оксана Василівна

 

Депутатська фракція Рівненської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка

Сальчук Микола Георгійович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Сачук Василь Костянтинович

 

Депутатська фракція Рівненської районної партійної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Голова ради                                                                                      В.П.Стельмах