У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(перше пленарне засідання, друга сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 грудня 2015 року                                         № 15

Про присвоєння рангу посадової особи

місцевого самоврядування та оплату

праці заступника голови Рівненської

районної ради сьомого скликання

Відповідно до статей 43, 55, 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна  рада

в и р і ш и л а :

1.   Згідно зі статтями 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» присвоїти Сальчуку Миколі Георгійовичу, заступнику голови районної ради, сьомий ранг посадової особи місцевого самоврядування четвертої категорії посад.

2.    Встановити заступнику голови районної ради:

-   посадовий оклад,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами та доповненнями) з щомісячним преміюванням у розмірі 100 (сто) відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час;

-  надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг;

-  матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

3.   Рішення набирає чинності з моменту складання довідки про  результати спеціальної перевірки відповідно до Указу Президента України від 25 січня 2012 року № 33 «Про порядок проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування».

4.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків (В.М.Миронюк).

Голова ради                                                           В.П.Стельмах