УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА   РАЙОННА  РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(друге пленарне засідання, друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 грудня  2015 року                                                             №19

Про звернення депутатів Рівненської

районної ради до Зорянської сільської ради

щодо перейменування вулиці Гордєєва

на вулицю Юрія Семенюка в

селі Новостав Рівненського району

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Схвалити текст звернення депутатів Рівненської районної ради                  до Зорянської сільської ради щодо перейменування вулиці Гордєєва на вулицю Юрія Семенюка в селі Новостав Рівненського району (додається).
  2. Рішення надіслати Зорянській сільській раді.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики.

 

Голова ради В.П.Стельмах

 

Звернення депутатів Рівненської районної ради

до Зорянської сільської ради щодо перейменування вулиці Гордєєва

на вулицю Юрія Семенюка в селі Новостав Рівненського району

Семенюк Юрій Степанович, народився 10 травня 1950 року у с. Новостав Рівненського району Рівненської області. Після закінчення навчання у Тернопільському державному медичному інституті  у 1973році, Юрій Семенюк повернувся на рідну землю Рівненщини лікарем -  хірургом.

З 1974 року по 1978 рік працював в Рівненському обласному онкологічному диспансері, лікарем-хірургом.

З 1978 року Юрій Степанович Семенюк працював на різних посадах Рівненської обласної лікарні від лікаря-уролога до головного лікаря.

З 2005 року по 2008 рік  Юрій Степанович Семенюк  – завідувач кафедрою «Медицини невідкладних станів та медичної діагностики» Тернопільської академії ім. І.Я. Горбачевського, яка розташована на базі Рівненської обласної клінічної лікарні.

З 2008 року  – завідувач Центру малоінвазивної хірургії Рівненської обласної лікарні, головний хірург області, професор кафедри «Хірургії» Тернопільської медичної академії ім. І.Я. Горбачевського, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України.

Юрій Семенюк – депутат Рівненської обласної ради п’яти скликань.

Життя Юрія Семенюка було покладено на вівтар вірного і сумлінного служіння людям, обраній справі та покликанню його душі.  
Працюючи, так переймався чужим болем, що забув про свій, рятуючи інших, себе не вберіг. Він своїм життям показав як треба жити, і своєю смертю, як треба вмирати: на роботі, на робочому місці, після важкого операційного дня.

Його професіоналізм, ефективне впровадження новітніх методик лікування та оперативного втручання, високопрофесійне проведення надскладних операцій, уміння чітко діяти та приймати оптимальні рішення в екстремальних ситуаціях і до нині залишаються для хірургів взірцем для наслідування.

Нехай пам`ять про нього назавжди залишиться у наших серцях! На річницю смерті Юрія Степановича Семенюка встановлено барельєф мера, його ім’ям названо  центр лапароскопічних хірургічних втручань.

Враховуючи зазначене, просимо перейменувати вулицю Гордеєва на вулицю Юрія Семенюка в селі Новостав Рівненського району згідно Закону України «Про засудження Комуністичного та національного негативного тотального режиму України та заборону пропаганди».

 

СХВАЛЕНО

Рішення  Рівненської

районної ради
25 грудня 2015року   № 19