У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                            № 77

Про депутатський запит

депутата районної ради

Котовського Анатолія Анатолійовича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Котовського Анатолія Анатолійовича щодо виділення коштів на капітальний ремонт ліфтів по вулиці Молодіжній та на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вулиці Першого Травня, буд.50 в смт Квасилів Рівненського району, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Підтримати депутатський запит депутата районної ради Котовського Анатолія Анатолійовича та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації (додається).

2.  Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Котовського Анатолія Анатолійовича у терміни, встановлені законодавством.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                 В.П.Стельмах


Голові Рівненської районної ради

Стельмаху В.П.

Депутатський запит

Шановний Віталію Петровичу!

На підставі статті 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас розглянути питання на черговій сесії Рівненської районної ради, коли буде розглянуто питання внесення змін до районного бюджету (розподіл залишків, які склалися в районному бюджеті станом на 01.01.2016 року) щодо виділення коштів:

  1. У розмірі 550 тис. грн. на капітальний ремонт ліфтів, термін експлуатації котрих закінчився на 01.01.2016 року, і відповідно до п.п.9.7.15 НПАОП 0.00-1.02-08 «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» робота таких ліфтів не дозволяється. Всього 11 ліфтів і розташовані у будинках № 32, 36, 38, 44 та 48 всі по вулиці Молодіжна.
  2. У розмірі 403 тис.грн. на капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул.1 Травня, 50 в смт Квасилів Рівненського району.

В зв’язку зі змінами в Податковому Кодексі України немає надходжень до бюджету розвитку селищної ради. Залишки, що склалися в селищному бюджеті станом на 01.01.2016 року не забезпечують можливості проведення видатків на ці потреби.  Для  проведення  цих  робіт  в  селищній   раді є вся необхідна проектно-кошторисна документація та експертні висновки.

З повагою,

депутат Рівненської районної ради                                            Котовський А.А.

в багатомандатному виборчому окрузі

від РРО ВО «Батьківщина»