У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                            № 78

Про депутатський запит

депутата районної ради

Кузьмича Антона Михайловича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Кузьмича Антона  Михайловича  щодо виділення коштів на реконструкцію Корнинської ЗОШ I-III ступенів,  керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.    Підтримати депутатський запит депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича та направити на розгляд Рівненській обласній раді та Рівненській районній державній адміністрації (додається).

2.   Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Кузьмича Антона Михайловича у терміни, встановлені законодавством.

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                               В.П.Стельмах


Голові Рівненської районної ради

Стельмаху В.П.

Депутат районної ради

Кузьмич А.М.

Депутатський запит

Шановний Віталію Петровичу!

Відділом освіти Рівненської Районної державної адміністрації завершено проектування реконструкції Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, проведена експертиза даного проекту. Рішенням № 107 сесії Корнинської сільської ради від 29.12.2015р. передано субвенцію районному бюджету в сумі один мільйон гривень, на реконструкцію Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Тому прошу, при плануванні видатків районного бюджету на 2016 рік, звернути увагу на цей об'єкт. До Вас так як і до мене неодноразово звертались батьківська громадськість та педагогічний колектив Корнинської ЗОШ, щоб кошти в сумі 7 266 000грн, які надійшли в 2015р саме для реконструкції Корнинської ЗОШ з державного бюджету і були використані на інші об'єкти. В 2016р просимо повернути ці кошти на реконструкцію Корнинської ЗОШ та додатково виділити з Районного бюджету 2 000 000 грн для цієї цілі.

Також прошу звернутися до обласної ради з проханням передбачити кошти в розмірі 10 000 000 грн для реконструкції першої черги Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

- Просимо врахувати і те, що під час проведення будівельних робіт в школі буде проводитися трьохзмінне навчання без спортмайданчика. Тому саму реконструкцію першої черги потрібно провести в максимально короткі терміни.

З повагою,

Депутат районної ради                                          Кузьмич А.М.