У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                         № 81

Про депутатський запит

депутатів районної ради

Климовича Тараса Станіславовича та

Пилипаки Миколи Петровича

Розглянувши депутатський запит депутатів районної ради Климовича Тараса Станіславовича та Пилипаки Миколи Петровича, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

1.    Підтримати депутатський запит депутатів районної ради Климовича Тараса Станіславовича та Пилипаки Миколи Петровича та направити на розгляд Рівненському районному відділенню поліції Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області (додається).

2.  Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутатів районної ради Климовича Тараса Станіславовича та Пилипаку Миколу Петровича у терміни, встановлені законодавством.

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики.

Голова ради                                          В.П.Стельмах

 

 

Голові Рівненської районної ради

Стельмаху В.П.

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Шановний Віталію Петровичу!

До мене, як депутата , надходять числені скарги та нарікання на роботу поліції нашого району. Особливо виборців не задовільняють заходи запобігання злочинності, та непрофесійне (чи заангажоване)ведення досудового слідства.

Зокрема, хочу звернути Вашу увагу на наступні злочини:

1. Навмисний підпал невідомими будівлі гаражу в обійсті Чайки М.М. 27 червня 2015 року за адресою: с. Городок, вул. Кузнєцова,33. На фото з місця злочину чітко видно залишки продуктів згоряння запальної суміші на зовнішній стіні, але опергрупа, порушуючи посадові інструкції, не доповідає черговому про підозру підпалу для виклику експертно-криміналістичної групи. Кримінальну справу закрито. ;

2.  Навмисний підпал автомобіля в обійсті Чимерика В.В у с. Городок (Крим. провадження № 12016180180000265 від 23.02.2016) Розслідування не ведеться;

3. Навмисний підпал альтанки в парку "Небесної сотні" с.Городок 2-3 серпня 2014 року. При цьому злочинцями здійснено наругу над Державним Прапором України. Зусиллями небайдужих громадян одного злочинця було затримано, але міліція відпускає його, навіть не вимагаючи пояснень. Мотивація цієї бездіяльності - незначна заподіяна шкода. Наруга над Державною символікою правоохоронцями до уваги не береться.;

4. Нанесення тілесних ушкоджень депутату Рівненської районної ради Михалюку Богдану Пилиповичу. Навмисне затягування досудового слідства.

ПРОШУ:

1. Уповноваженим особам надати письмову відповідь по вищевказаним кримінальним справам у термін, встановлений Законом України " Про статус депутатів місцевих рад".

2. Уповноваженим особам звітувати особисто по вищевказаним кримінальним справам перед постійною комісією з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики Рівненської районної ради. Про дату і час звіту Вам буде повідомлено.

З повагою,

Депутат Рівненської районної ради                                       Т. С. Климович