У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                            № 98

Про реорганізацію Волошківської

загальноосвітньої школи І ступеня

Рівненської районної ради Рівненської

області шляхом приєднання її до

Олександрійської загальноосвітньої

школи І-ІІІ ступенів Рівненської

районної ради Рівненської області

Відповідно до статті 36 Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 6 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24 грудня 2015 року № 911-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 228 «Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році», листа Рівненської районної державної адміністрації від 04 березня 2016 року № вих-887/06/01-52/16, керуючись статтею 26 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и  л а :

1. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність Волошківської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою с. Волошки, вул. Зелена, 29а (далі - Волошківська ЗОШ І ступеня) реорганізувавши шляхом приєднання її до Олександрійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою с. Олександрія, вул. Молодіжна, 5 (далі - Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ступенів) за умови придбання автобуса.

2.    Передати об’єкти нерухомості та майно Волошківської ЗОШ І ступеня  з подальшим його використанням для проведення навчально-виховної роботи Рівненським районним Центром дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради Рівненської області.

3. Взяти до відома, що правонаступником прав та обов’язків реорганізованої Волошківської ЗОШ І ступеня є Олександрійська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

4.  Встановити, що учні Волошківської ЗОШ І ступеня продовжують навчання у Олександрійській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

5.   Відділу освіти районної державної адміністрації:

1) здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, щодо виконання пункту 1 цього рішення та створити комісію з реорганізації і затвердити передавальний акт;

2)  після реорганізації подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

6. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                    В.П.Стельмах