У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                            № 100

Про передачу автомобіля ВАЗ 21102 з

балансу адміністративно-управлінського

відділу при відділі охорони здоров’я Рівненської

районної державної адміністрації на баланс

комунального закладу «Рівненський районний

центр первинної медико-санітарної допомоги»

Враховуючи лист охорони здоров’я Рівненської районної державної адміністрації від 15 лютого 2016 року № 224/01-31/16, у зв’язку з виробничою необхідністю та для покращення роботи комунального закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», відповідно до пункту 20 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Рівненського району, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Передати з балансу адміністративно-управлінського відділу при відділі охорони здоров’я Рівненської районної державної адміністрації на баланс комунального закладу «Рівненський районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» автомобіль ВАЗ – 21102 2004 року випуску, державний номер 00342 РО, балансова вартість 36459,00  (тридцять шість тисяч чотириста п’ятдесят дев’ять) гривень 00 коп., залишкова вартість 0,00 (нуль) гривень 00 коп.

2. Комунальному закладу «Рівненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» спільно з адміністративно-управлінським відділом при відділі охорони здоров’я Рівненської районної державної адміністрації провести передачу-приймання вищезазначеного майна  відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                 В.П.Стельмах