У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(четверта сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                            № 101

Про внесення змін до рішення районної ради

від 03 жовтня 2014 року №1595 «Про передачу

у безоплатне користування з правом

перепланування та переобладнання під житло

приміщення психіатричного відділення

Дядьковицької районної лікарні № 2»

Відповідно до листів відділу охорони здоров’я Рівненської районної державної адміністрації від 15 лютого 2016 року № 224/01-31/16, Дядьковицької районної лікарні № 2 від 12 лютого 2016 року № 34, враховуючи рішення профспілкового комітету № 12 від 24 листопада 2015 року, заяву Муравицької  К.О. від 01вересня 2015 року, клопотання лікаря-хірурга Луцюка В.В., з метою забезпечення житлом медичних працівників, які працюють у сільській місцевості, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни до рішення районної ради від 03 жовтня 2014 року № 1595 «Про передачу у безоплатне користування з правом перепланування  та  переобладнання під житло приміщення психіатричного відділення Дядьковицької районної лікарні № 2» наступного змісту:

«Адміністрації спільно з первинною профспілковою організацією Дядьковицької районної лікарні № 2 надати у безоплатне користування медичним правцівникам Дядьковицької районної лікарні № 2 житлове приміщення у двохквартирному житловому будинку, що знаходиться за адресою с. Дядьковичі,  вул. Козацький шлях, 107-а».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                 В.П.Стельмах