У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(четверта сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 березня 2016 року                                            № 117

 

Про звернення депутатів Рівненської районної ради

до  Рівненської обласної державної адміністрації

щодо внесення змін до розпоряджень голови

облдержадміністрації, що стосуються земельної ділянки,

яка розташована  на території Кустинської сільської ради

Рівненського району Рівненської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Схвалити текст звернення депутатів Рівненської районної ради до Рівненської обласної державної адміністрації щодо внесення змін до розпоряджень голови облдержадміністрації, що стосуються земельної ділянки, яка розташована на території Кустинської сільської ради Рівненського району Рівненської області (текст звернення додається).

2. Виконавчому апарату районної ради направити звернення до Рівненської обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів.

Голова ради                                     В.П.Стельмах

Звернення

депутатів Рівненської районної ради до Рівненської обласної державної адміністрації щодо внесення змін до розпоряджень голови

облдержадміністрації, що стосуються земельної, яка розташована на території Кустинської сільської ради Рівненського району                     Рівненської області

На другому пленарному засіданні другої сесії районної ради було розглянуто питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка передається в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Кустинської сільської ради».

Головою постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів оголошено звернення  жителів Кустинської сільської ради з проханням не розглядати зазначене питання без обговорення з жителями громади на сході села.

14 лютого 2016 року у приміщенні клубу Кустинської сільської ради відбулися загальні збори громадян, за результатами обговорення яких громадою Кустинської сільської ради прийнято рішення не передавати в оренду земельну ділянку площею 0,60 га.

Враховуючи волевиявлення громадян Кустинської сільської ради та представляючи спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ Рівненського району, просимо внести зміни до розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 03 вересня 2014 року № 405 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою» та від 20 квітня 2015 року  № 190 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від  03 вересня 2014 року № 405» в частині, що стосується земельної ділянки площею 0,60 га, яка передається в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) на території Кустинської сільської ради Рівненського району Рівненської області, виключивши зазначену земельну ділянку.

СХВАЛЕНО

Рішення Рівненської районної ради

від 17 березня 2016 року

№ 136