У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме cкликання

(п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2016 року                                               № 137

Про депутатський запит

депутата районної ради

Жука Павла Володимировича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Жука Павла Володимировича щодо вирішення питання налагодження ефективної роботи очисних споруд Шпанівського НВК «школа-сад» з метою припинення забруднення річки Устя, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Жука Павла Володимировича та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації (додається).
  2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Жука Павла Володимировича у терміни, встановлені законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань охорони здоров’я, екології, Чорнобильських проблем, соціального захисту населення, учасників АТО, бойових дій та членів їх сімей та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах