У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2016 року                                       № 140

Про депутатський запит

депутата районної ради

Пилипаки Миколи Петровича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Пилипаки Миколи Петровича щодо сприяння у виділенні коштів на утеплення фасаду будівлі Карпилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

  1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Пилипаки Миколи Петровича та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації (додається).
  2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Пилипаку Миколу Петровича у терміни, встановлені законодавством.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань, у справах сім’ї та молоді,  культури та розвитку туризму, з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах

 

Голові Рівненської районної ради

Стельмаху В.П.

Депутата районної ради

Пилипаки М.П.

 

Депутатський запит

Шановний Віталію Петровичу!

До мене, як до депутата районної ради, звернувся батьківський комітет Карпилівської ЗОШ щодо сприяння у виділенні коштів на проведення утеплення фасаду будівлі школи, з метою забезпечення санітарно-гігієнічних вимог до перебування дітей у навчальному закладі.

 

З повагою,

Депутат районної ради                                                              М.П.Пилипака