У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п’ята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2016 року                                                      № 141

Про депутатський запит

депутата районної ради

Федюкевича Володимира Ростиславовича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Федюкевича Володимира Ростиславовича щодо сприяння у виділенні коштів для проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Лесі Українки в селі Порозове Рівненського району, керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Федюкевича Володимира Ростиславовича та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації (додається).

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Федюкевича Володимира Ростиславовича у терміни, встановлені законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах