У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(п’ята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2016 року                                                      № 143

Про депутатський запит

депутата районної ради

Деньковича Богдана Миколайовича

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради  Деньковича Богдана Миколайовича щодо виділення коштів для закупівлі медичного обладнання для центральної районної лікарні, а саме: фіброгастродуоденоскоп та лампи для лікування жовтяниць у новонароджених, та вирішення питання  забезпечення автомобілем для виїздів ургентних лікарів та транспортування хворих,  керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Підтримати депутатський запит депутата районної ради Деньковича Богдана Миколайовича та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації, сільським та селищним радам (додається).

2. Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Деньковича Богдана Миколайовича у терміни, встановлені законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах