У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(п’ята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2016 року                                            № 164

Про надання дозволу на демонтаж

зруйнованих конструктивних

елементів будівлі теплиці

Квасилівського НВК «школа-ліцей»

Керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання Рівненської районної державної адміністрації від 16 травня 2016 року № вих. 559/01-32/16, відповідно до висновку експертизи про відповідність технічного стану будівлі вимогам безпечної та надійної експлуатації від 12 лютого 2016 року № 09.16.56-85.31, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Надати дозвіл на демонтаж зруйнованих конструктивних елементів будівлі теплиці Квасилівського НВК «школа-ліцей», площею 106,9 м.кв., балансовою вартістю – 205,997 тис. грн., залишковою вартістю –  0 грн., 1985 року забудови, що розташована за адресою: смт Квасилів, вул. Молодіжна, 22.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації провести роботи з демонтажу зруйнованих конструктивних елементів будівлі теплиці Квасилівського НВК «школа-ліцей» згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням рішення покласти  на  постійні комісії  районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури, з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                            В.П.Стельмах