У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

­­­­­­­(п’ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 червня 2016 року                                        № 165

Про скасування рішення районної ради

від 03 жовтня 2014 року № 1599 «Про надання

згоди на передачу приміщення гуртожитку

Малошпаківського навчально-виховного комплексу

«загальноосвітній навчальний заклад

І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Рівненської районної ради Рівненської області

з спільної власності територіальних громад

Рівненського району у державну власність»

На підставі Статті 3.24 Регламенту районної ради сьомого скликання,  статей  43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи листи Рівненської районної державної адміністрації від 19 травня 2016 року № вих-1976/06/01-52/16, Малошпаківської сільської ради від 17 травня 2016 року № 178, за погодженням з постійними комісіями районної ради,  районна рада

в и р і ш и л а :

1.  Скасувати рішення районної ради від 03 жовтня 2014 року № 1599 «Про надання згоди на передачу приміщення гуртожитку Малошпаківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Рівненської районної ради Рівненської області з спільної власності територіальних громад Рівненського району у державну власність».

2. Направити дане рішення до Кабінету Міністрів України та Рівненського районного відділення поліції Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Рівненській області.

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з правових питань, регламенту, законності та антикорупційної політики, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

Голова ради                                                                                      В.П.Стельмах