У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме cкликання

 

(сьома сесія)

 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                  № 228

Про передачу  приміщення модульної блочної топкової,

 

що знаходиться за адресою: с. Зоря, вул. Жовтнева, 3

 

з балансу комунального підприємства

 

«Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної

 

ради на баланс відділу освіти Рівненської

 

районної державної адміністрації

 

З метою економії бюджетних коштів, відповідно до листів Рівненської районної державної адміністрації від 29 серпня 2016 року № 3360/06/01-52/16, комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради від 25 серпня 2016 року № 01-10/881, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и  л а :

 

 

 

1.    Передати приміщення модульної блочної топкової, що знаходиться за адресою: с. Зоря, вул. Жовтнева, 3 з балансу комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради на баланс відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації.

 

2.   Відділу освіти райдержадміністрації:

 

2.1. Спільно з комунальним підприємством «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради створити комісію та провести приймання-передачу приміщення модульної блочної топкової із забезпеченням документального оформлення згідно з чинним законодавством України.

 

2.2. Акт приймання-передачі подати на затвердження голові районної ради.

 

2.3. Після здійснення передачі-приймання подати районній раді зміни до Переліку об'єктів спільної власності територіальних громад району.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах