У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                        № 227

 

Про реорганізацію Загорощанської

 

загальноосвітньої школи І ступеня

 

Рівненської районної ради Рівненської

 

області шляхом приєднання її до

 

Корнинської загальноосвітньої

 

школи І-ІІІ ступенів Рівненської

 

районної ради Рівненської області

 

 

 

Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 08 вересня 2016 року № вих-3508/06/01-52/16, статті 18, 36 Закону України “Про освіту, статті 9, 11 Закону України “Про загальну середню освіту, пункту 6 Прикінцевих положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від 24 грудня 2015 року № 911-VIII, постанов Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 228 “Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів”, від 27 серпня 2010 року № 778 “Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р “Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році”, керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и  л а :

 

1.    Припинити, відповідно до чинного законодавства України, діяльність Загорощанської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: с. Загороща, вул. Шевченка,  13 (далі - Загорощанська ЗОШ І ступеня), реорганізувавши шляхом приєднання її до Корнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: с. Корнин,  вул. Центральна, 102 А (далі - Корнинська ЗОШ І-ІІІ ступенів) після закінчення 2016-2017 навчального року, за умови придбання автобуса.

 

2. Передбачити використання приміщення реорганізованої Загорощанської ЗОШ І ступеня для створення дошкільного навчального закладу.

 

3.  Взяти до відома, що правонаступником прав та обов’язків реорганізованої Загорощанської ЗОШ І ступеня є Корнинська  ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

4.     Встановити, що учні Загорощанської ЗОШ І ступеня продовжують навчання у Корнинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

5.      Затвердити Статут Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів в новій редакції,  що додається.

 

6.     Відділу освіти райдержадміністрації:

 

1)   здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, щодо виконання пункту 1 цього рішення та створити комісію з реорганізації і затвердити передавальний акт;

 

2)    забезпечити проведення державної реєстрації Статуту Корнинської ЗОШ І-ІІІ ступенів в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України;

 

3)     після реорганізації подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

 

7.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах