У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                        № 226

 

Про реорганізацію Рубчанської

 

загальноосвітньої школи І ступеня

 

Рівненської районної ради Рівненської

 

області шляхом приєднання її до

 

Городоцької загальноосвітньої

 

школи І-ІІІ ступенів Рівненської

 

районної ради Рівненської області

 

 

 

Відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від 31 серпня 2016 року № 3365/06/01-52/16, статті 18, 36 Закону України «Про освіту», статті 9, 11 Закону України «Про загальну середню освіту», пункту 6 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24 грудня 2015 року № 911-VIII, постанов Кабінету Міністрів України від 05 квітня 1994 року № 228 «Про порядок створення, реорганізації і ліквідації навчально-виховних закладів», від 27 серпня 2010 року № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1340-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2015 рік, та перерозподіл обсягу освітньої і медичної субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2015 році», керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

в и р і ш и  л а :

 

1. Припинити, відповідно до чинного законодавства, діяльність Рубчанської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: с. Рубче, вул. Центральна, 2 В (далі - Рубчанська ЗОШ І ступеня), реорганізувавши шляхом приєднання її до Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області, що знаходиться за адресою: с. Городок, вул. Б.Хмельницького, 3 (далі - Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів) після закінчення 2016-2017 навчального року, за умови придбання автобуса.

 

2.    Передбачити використання приміщення реорганізованої Рубчанської ЗОШ І ступеня для створення дошкільного навчального закладу.

 

3. Взяти до відома, що правонаступником прав та обов’язків реорганізованої Рубчанської ЗОШ І ступеня є Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

4. Встановити, що учні Рубчанської ЗОШ І ступеня продовжують навчання у Городоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

5.  Затвердити Статут Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів в новій редакції, що додається.

 

6.  Відділу освіти райдержадміністрації:

 

1) здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством щодо виконання пункту 1 цього рішення та створити комісію з реорганізації і затвердити передавальний акт;

 

2) забезпечити проведення державної реєстрації Статуту Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України;

 

3)  після реорганізації подати районній раді зміни до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

 

7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова ради                                             В.П.Стельмах