У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме cкликання

 

(сьома сесія)

 

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                 № 225

 

Про затвердження Статуту Котівської

 

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської

 

районної ради Рівненської області в новій редакції

 

 

 

Відповідно до статті 18 Закону України “Про освіту, статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту, постанови  Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778 “Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, рішення Новоукраїнської сільської ради від 08 квітня 2016 року № 40 “Про реорганізацію Новоукраїнського навчально-виховного комплексу  “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня” шляхом перетворення його у Новоукраїнський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок) Новоукраїнської сільської ради Рівненського району Рівненської області”, листа Рівненської районної державної адміністрації від 17 серпня 2016 року № 3246/06/01-52/16, у зв'язку з реорганізацією Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня” шляхом перетворення його у Новоукраїнський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Новоукраїнської сільської ради Рівненського району Рівненської області та встановленням Котівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області правонаступником прав та обов’язків шкільного підрозділу реорганізованого Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.      Затвердити Статут Котівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області в новій редакції, що додається.

 

2.  Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити проведення державної реєстрації Статуту в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах