У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                        № 224

 

Про затвердження Статуту Олександрійської

 

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської

 

районної ради Рівненської області в новій редакції

 

 

 

Відповідно до статті 18 Закону України “Про освіту, статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту, постанови  Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року № 778 “Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад”, рішення Рівненської районної ради від 17 березня 2016 року № 98 “Про реорганізацію Волошківської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області шляхом приєднання її до Олександрійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області”, листа Рівненської районної державної адміністрації від 17 серпня 2016 року № 3228/06/01-52/16, керуючись статтею 43 та пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв'язку з реорганізацію Волошківської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області шляхом приєднання її до Олександрійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Затвердити Статут Олександрійської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області в новій редакції, що додається.

 

2. Відділу освіти райдержадміністрації забезпечити проведення  державної реєстрації Статуту в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства.

 

3.  Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                         В.П.Стельмах