У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                        № 219

 

Про надання пільги комунальному підприємству

 

«Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради

 

в частині сплати орендної плати до районного

 

бюджету за здане в оренду нерухоме майно

 

Відповідно до клопотання районної державної адміністрації від 31 серпня 2016 року № вих-3380/06/01-52/16 та з метою поліпшення фінансово-господарського стану комунального підприємства «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Звільнити комунальне підприємство «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради від сплати 30 відсотків орендної плати до районного бюджету за здане в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад району терміном, на 1 (один) рік.

 

2.   Комунальному підприємству «Рівнерайкомуненергія» Рівненської районної ради спрямувати кошти від оренди, які залишаються в його розпорядженні, на покращення матеріально-технічної бази.

 

3.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради  з  питань  бюджету,  фінансів  та  податків, з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

Голова ради                                                                                  В.П.Стельмах