У К Р А Ї Н А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

­­­­­­­(сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                        № 218

 

Про надання пільги комунальному підприємству

 

«Управління майновим комплексом»

 

Рівненської районної ради в частині сплати

 

орендної плати до районного бюджету

 

Відповідно до клопотання комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради від 01 липня 2016 року № 81 та з метою поліпшення фінансово-господарського стану комунального підприємства, керуючись статтями 319, 327 Цивільного кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Надати комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради пільгу, звільнивши його від сплати 30 відсотків орендної плати до районного бюджету за здане в оренду нерухоме майно, що перебуває у спільній власності територіальних громад району, терміном на 1 (один) рік.

 

2. Комунальному підприємству «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради:

 

-     спрямувати кошти на проведення ремонтних робіт майна, яке знаходиться на його балансі та на модернізацію системи освітлення будівель, що перебувають на його балансі.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, комунальної власності, будівництва та розвитку інфраструктури та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах