У  К  Р  А  Ї  Н  А

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Сьоме скликання

 

(сьома сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2016 року                                                      № 207

 

Про депутатський запит

 

депутата районної ради

 

Усач Катерини Володимирівни

 

 

 

Розглянувши депутатський запит депутата районної ради Усач Катерини  Володимирівни щодо виділення коштів на будівництво другої черги Кустинського НВК «школа-сад», керуючись статтею 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтями 43 і 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

 

 

 

в и р і ш и л а :

 

1.  Підтримати депутатський запит депутата районної ради Усач Катерини Володимирівни та направити на розгляд Рівненській районній державній адміністрації (додається).

 

2.   Про результати розгляду депутатського запиту проінформувати районну раду та депутата районної ради Усач Катерину Володимирівну у терміни, встановлені законодавством.

 

3.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та податків та заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова ради                                                                                     В.П.Стельмах

 

Голові Рівненської районної ради Стельмаху В.П

депутата Рівненської районної ради Усач К.В.

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

Щодо виділення коштів на будівництво другої черги Кустинського НВК «школа-сад»

Під час моєї депутатської діяльності з’ясувалось, що на території Кустинської сільської ради проживає велика кількість дітей дошкільного віку, які не відвідують дитячий садочок через відсутність місць в Кустинському НВК «школа-сад».

Я, як депутат, глибоко переконана, що всі діти повинні мати можливість відвідувати дошкільний заклад, якщо їхні батьки цього вимагають. Наразі, є діти віком 4,5 роки, які ще не знають, що таке дитячий садочок, натомість батьки таких діток постійно отримують відповідь - чекати наступного року. Отож, є гостра необхідність добудувати другу чергу Кустинського НВК «школа-сад» і забезпечити всіх дітей Кустинської сільської ради якісним дошкільним вихованням.

Згідно ст. 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», прошу Вас розглянути депутатський запит на черговій сесії та внести зміни до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік», а саме передбачити кошти на проведення будівництва другої черги Кустинського НВК «школа-сад».

 

З повагою,

Депутат районної ради

 

К.В.Усач